Güvenlik ve Elektronik Hizmetlerimiz

Gelişen teknoloji sayesinde her geçen gün gelişen altyapımız ile siz değerli müşterilerimize daha iyi bir hizmet vermekteyiz.

Alarm Gözlem Takip

Evinize veya iş yerinize izinsiz bir girişim olduğu durumda öncelikle harici ve dahili sirenler devreye girer.

Görüntüle

Yangın

Şifre paneli üzerinde itfaiye butonu veya yangın dedektöründen, yangın anında KORUMAX Alarm Merkezi'ne yangın sinyali göndermenizi sağlar.

Görüntüle

Acil Sağlık

Şifre panelinde bulunan ambulans butonu, evinizdeyken meydana gelebilecek acil sağlık sorununda KORUMAX Alarm Merkezi'ne sinyal göndermenizi sağlar.

Görüntüle

Polis İmdat

Şifre paneli üzerinde bulunan 'panik' butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu KORUMAX Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz

Görüntüle

Gaz Kaçağı

Hizmetimizde yer alan ve tercihinize göre ekleyeceğiniz gaz dedektörleri ile karbon monoksit, LPG ve doğalgaz kaçaklarına karşı anında önlem alabilirsiniz

Görüntüle

SESSİZ BUTON TAKİBİ

Şifre paneli üzerinde bulunan 'gasp' butonu ile herhangi bir panik anında, alarm sisteminiz kurulu olmasa bile durumu KORUMAX Alarm Merkezi'ne bildirebilirsiniz.

Görüntüle

Tüm Alarmlar

Alarm sistemine bağlı PIR dedektörü, duman dedektörü, bariyer ve cam dedektörü gibi ek donanımlar tarafından gönderilen sinyallerdir.

Görüntüle

Arıza Bildirimleri

7 gün 24 saat takip edilen alarm sisteminden gelen arıza sinyalleri en ince detayına kadar incelenerek gerekli değerlendirme yapılır ve yetkili ile derhal irtibata geçilir.

Görüntüle


Web Raporlama

Web User (Online Takip) hizmeti; Abone tarafından kullanılan alarm sistemine ait sinyallerin takip edilebilmesi amacı ile kullanıma sunulmuştur.

Görüntüle

E-posta Bilgi Paketi

Günlük, haftalık ve aylık olarak, istenilen herhangi bir gün içerisinde alarm sisteminin tüm sinyallerini veya isteğe bağlı sinyalleri, maksimum 5 farklı e-posta adresine bildirmektedir.

Görüntüle

Sms Bilgi Paketi

Arama listesindeki GSM numaralarına ulaşılamadığızda; abone yetkilisi tarafından SMS hizmeti alacak olan GSM numarasına SMS gönderilerek gerekli bilgi akışı sağlanmaktadır.

Görüntüle

Geç Kapanış

Mesai saatinde alarm sistemi kurulmasa yetkili aranarak gerekli bilgi verilir.Ör: Özer Kuyumculuk mesai saati sabah açılış:09:00 gece kapanış:01:00

Görüntüle

Mesai Dışı Açılış

Abone yetkilisinin vermiş olduğu mesai saati haricinde, işyerinin şifre ile açılması sonucu yetkilinin aranarak bilgi verilmesidir.

Görüntüle

İşyeri Açılmadı

Abone yetkilisinin vermiş olduğu mesai saati gelmesine rağmen mekanın şifre ile açılmaması durumunda yetkili aranarak bilgi akışı sağlanır.

Görüntüle

7/24 Açılış Takibi

Bu hizmet yalnızca “Platin Paket” içerisinde bulunmakta ve özel durum ihtiyacı talep eden müşterilerimize verilmektedir.

Görüntüle

Akıllı Telefon Rapor Sistemi

Korumax Akıllı telefon uygulamaları, Polis, Ambulans ve İtfaiye çağrılarını akıllı telefonlar ile yapmak üzere tasarlanmıştır.

Görüntüle

Yardım Butonu

Korumax Akıllı telefon uygulamaları,Polis,Ambulans ve İtfaiye çağrıralarını akıllı telefonlar ile yapmak üzere tasarlanmıştır

Görüntüle